pamiętaj! Od 1 lipca 2023 roku
TYLKO
Google Analitycs 4!
Skorzystaj z profesjonalnej obsługi by wdrożyć zaawansowaną analitykę danych.
Napisz do nas

Kompleksowe wdrożenie Google Analytics 4


‍Do końca czerwca 2023 roku wszyscy korzystający z Google Analytics 3 mamy czas aby przejść na nowy poziom analityki internetowej z najwyższej półki!

#GA4 z Digi2

5 798 zł

Sprawdź dlaczego warto i

Napisz do nas

Wdrożenie Google Analytics 4

Dla świata danych i wykresów bardzo ważną jest data 1 lipca 2023 roku, kiedy to Google przestanie wspierać aktualną wersję Analyticsa. Google Analytics 3 nie będzie już zbierać i agregować nowych danych, uniemożliwiając śledzenie zachowań użytkowników w serwisie (dostęp do danych do końca 2023r). Migracja danych z Universal Analytics do GA4 nie jest możliwa. Informacji tych nie można przenieść 1:1.

Zmiana ta czeka nas nieuchronnie, ważnym jest by zdecydować się na nią jak najszybciej. Powierz wdrożenie GA4 doświadczonym ekspertom. Kompleksowe wdrożenie Google Analytics 4 zajmuje od 1-go dnia do nawet wielu tygodni, w zależności od zakresu Twoich potrzeb i oczekiwań. Na czas trwania wdrożenia wpływa również obecny poziom analityki i konfiguracji Analitycsa w Twojej firmie, obszar (e-coomerce, B2B), system administrowania treści, zakres ścieżki użytkownika, określone konwersje itp.

Po spotkaniu poprzedzającym wdrożenie będziemy w stanie oszacować liczbę godzin poświęconych na całą implementację, ale dla Ciebie cena promocyjna się nie zmieni.

Sięgnij z nami po analitykę internetową z najwyższej półki i precyzyjnie odpowiadaj na potrzeby użytkowników. Wdrożenie obejmuje kompleksową konfigurację Google Analytics 4 wg. Twoich potrzeb oraz włączenie Google Tag Manager. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia czytelnych dashboardów w Google Looker Studio dla Kadry Menedżerskiej oraz Zespołu Techniczno-Anaitycznego.

Cześć!
Jestem Piotr i pomogę Ci w automatyzacji.

Marketing automation to klucz do sukcesu Twojego biznesu. Skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci w osiągnięciu Twoich celów!

Porozmawiajmy
Excellent 5 / 5
Zdjęcie aby przykuć Twój wzrok

“Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Digi2.”

Michał, Founder, NewGlasses.pl

Zaufali nam

Co zyskasz?

Utrzymuj przewagę nad konkurencją, szybciej zbierając prawidłowe i aktualne dane.

Spersonalizowane, zaawansowane raporty

Zestawienia dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań, obrazują istotne parametry, wspierając podejmowanie trafnych decyzji biznesowych

Zwiększenie zwrotu z inwestycji

Lepsza integracja z Google Ads pozwala na skuteczną optymalizację kampanii, poprawiając współczynnik konwersji

Precyzyjne, szczegółowe dane

Możliwość zbierania i agregowania dodatkowych, pogłębionych parametrów na ścieżce klienta, dla każdego zdarzenia w obrębie serwisu

Jak wygląda wdrożenie GA4

👉 Prace nad wdrożeniem rozpoczynamy spotkaniem połączonym z warsztatem definiującym wymagania biznesowe, zakres wdrożenia. Poznamy lepiej potrzeby Twojej firmy, co pomoże we wdrożeniu analityki szytej na miarę. Wspólnie zidentyfikujemy kluczowe KPI, wymiary oraz metryki, na podstawie których określimy niezbędne raporty i sposób ich prezentacji. Dzięki temu zyskasz analitykę wspomagającą podejmowanie efektywnych decyzji biznesowych.

👉 Efektem warsztatu będzie harmonogram wdrożenia wraz z wykazem monitorowanych zdarzeń, listą wymiarów i metryk. Przedstawimy zakres konfiguracji GA4 dla monitorowania danych najwyższej jakości.

👉 Wdrożenie Google Analytics 4 dostosowanego do Twoich potrzeb.
Utworzenie precyzyjnych raportów i dashboardów. Dodamy segmenty wspomagające analizę danych. Przetestujemy wdrożone rozwiązania na ścieżce użytkownika. Skonfigurujemy zdarzenia, które umożliwią zaawansowane badanie ruchu użytkowników w serwisie. Wdrożymy niestandardowe wymiary i metryki wspierające analizę danych.

👉 Po wdrożeniu GA4 przeprowadzimy warsztat, w trakcie którego omówimy ustawienia narzędzia, przekażemy dokumentację i wskażemy rekomendowane kierunki rozwoju. Pokażemy Ci, jak korzystać z narzędzia, dla pozyskania wartościowych danych i tworzenia użytecznych raportów.

Napisz do nas

Co nowego w Analytics 4

Możliwości i założenia Google Analytics 4 są zupełnie inne niż w Universal Analytics, który pozwala gromadzić, analizować i mierzyć ruch w serwisie na podstawie sesji użytkowników. Podstawową zmianą w GA4 jest agregowanie danych na podstawie zdarzeń. Nowa generacja Analyticsa daje zaawansowane możliwości badania ścieżki użytkownika na każdym etapie i rzuca nowe światło na analitykę internetową.

System ten umożliwia precyzyjne poznanie użytkownika, jego preferencji, zachowań czy przyzwyczajeń na każdym etapie procesu zakupowego. GA4 pozwala gromadzić dane z serwisu internetowego oraz aplikacji w jednym miejscu, wspierając omnichannelowe dotarcie do klienta. Dzięki lepszej integracji z Google Ads wspomaga skuteczny remarketing.

Napisz do nas
Co nowego w Google Analytics 4?

Ile trwa wdrożenie GA4?

Ile trwa wdrożenie GA4?

Spotkanie przed wdrożeniem pozwala bardziej precyzyjnie oszacować czas implementacji i konfiguracji GA4. Kompleksowe wdrożenie Google Analytics 4 trwa około 3-4 tygodni, w zależności od zakresu, potrzeb i oczekiwań.

Na czas trwania wdrożenia wpływa obecny poziom analityki i konfiguracji Analitycsa (KPI, dashboardy, DataLayer) obszar (e-coomerce, B2B) czy system administrowania treścią. Znaczący jest również zakres ścieżki użytkownika, struktura strony, liczba i złożoność raportów, dashboardów, zdarzeń, metryk czy wymiarów.

Dalsze kroki po wdrożeniu GA4

Po wdrożeniu Google Analytics 4 przeprowadzimy warsztat, który pomoże Ci w pełni wykorzystywać możliwości narzędzia. Poznasz sposoby pozyskiwania podstawowych danych i tworzenia kluczowych raportów. Chcesz czegoś ekstra? Chętnie dodamy do zakresu wdrożenia. Skontaktuj się z nami aby porozmawiać o możliwościach.

Dodatkowo oferujemy kompleksowe wsparcie w pozostałych obszarach rozwoju biznesu.

Dalsze kroki po wdrożeniu GA4

20+

wdrożeń Google Analytics 4

100+

godzin doświadczenia we wdrażaniu GA4

5+

branż, dla których wdrożyliśmy GA4

Napisz do nas
Skonfiguruj Google Analytics 4 w 2023 z Laboratorium Digi2!
Najlepszy moment na wdrożenie GA4 jest właśnie teraz!

“Dzięki raportom przygotowanym przez Laboratorium Digi2 mam pełny podgląd na wydatki i skuteczność podejmowanych działań. Przy okazji wszystko dostępne jest na każdym urządzeniu firmowym.”

Michał Maćkowiak

Właściciel Salonu Optycznego NewGlasses

Zróbmy razem coś wielkiego!

Wypełnij formularz lub wyślij wiadomość, a my zadbamy o rozwój Twojej firmy.

Napisz do nas

Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.
Oops! Pojawił się błąd podczas wysyłki formularza. Sprawdź proszę dane czy są poprawnie wypełnione i spróbuj ponownie.